Menu

 Co je Pulse ID ?

hjg

Personalizace - PULSE ID  

Každá firma má své vlastní jedinečné procesy a požadavky, a ne každý problém může být vyřešen pomocí krabicového softwaru. Chápeme, že každá společnost má specifické potřeby. Proto byla vyvinuta sada nástrojů Pulse ID, které umožňují tyto požadavky řešit a integrovat je do prostředí každé firmy nebo společnosti.

Naše vlastní softwarová řešení vám mohou pomoci s tvorbou designu a automatizaci vašich strojů. Eliminují chyby ve výrobě, dramaticky zvyšují produktivitu výroby a celkově zlevňují a zjednodušují celý výrobní proces. Ať už provozujete internetový obchod, nebo rozsáhlý řetězec maloobchodních prodejen, náš software je vytvořen speciálně pro integraci do vašich stávajících výrobních procesů bez ohledu na velikost nebo styl vašeho podnikání.

PULSE ID jsou softwarové produkty a nástroje určené pro automatizaci výroby a personalizaci výrobků. Po nasazení PULSE ID produktů do prostředí zákazníka se zcela mění výrobní proces, který je plně automatizovaný od tvorby programu až po výrobu na vyšívacím stroji. Pulse ID není krabicový software, ale sada nástrojů, s pomocí kterých lze vytvořit softwarové řešení na míru pro každou společnost zabývající se personalizací výrobků, dekorací výrobků, i zakázkovou výrobou on-line (e-shop). PULSE ID není řešení jen pro výšivku, ale i pro sítotisk, digitální tisk, laserové  řezání a gravírování a mnohé další...

Proč implementovat Pulse ID ?

Pulse ID má řadu využití od interních firemních aplikací (retailové obchody, prodejny, pobočky,...) až po rozsáhlá e-commerce řešení (e-shopy) napojené přímo na vyšívací stroje TAJIMA, které mohou být plně integrovány do celého řešení.

Pokud je například PULSE ID implementováno do e-shopu zákazníka, rozšiřují se možnosti generování nových objednávek a rapidně roste obrat e-shopu. Proč ? Zákazník má možnost doplnit výrobek o výšivku na míru, vybrat si vzor, doplnit text, upravit barvy a podobně. Vzor tak vytváří zákazník sám a odpadá tak složitá komunikace a další náklady na tvorbu vyšívacího programu a přípravu výroby. V okamžiku vygenerování objednávky automaticky vznikne vyšívací program, který je ihned odeslán do panelu vyšívacího stroje. Na stroji tak stačí potvrdit vzor pro výrobu a stisknout tlačítko START. Veškeré parametry výroby jsou nastaveny automaticky, včetně barev nití, podstehování, hustoty stehování a podobně. Pro rychlou výměnu vzoru může být implementována podpora čárových kódů. Po sejmutí čárového kódu (z objednávky, průvodky, výrobního listu...) je vzor automaticky načten do stroje a připraven k výrobě.

Pulse ID

Implementace těchto produktů do prostředí zákazníka nevyžaduje praktické znalosti s výrobou výšivek. Implementace je prováděna vždy na míru od instalace systému, přípravy šablon až po napojení na vyšívací stroje. Pulse ID není e-commerce řešení, ale praktická sada nástrojů pro nasazení libovolného řešení na míru.

Pro koho jsou produkty Pulse ID určeny ?

Produkty Pulse ID jsou určeny pro všechny firmy zabývající se textilní výrobou nebo distribucí textilních výrobků od výrobců sportovního oblečení, povlečení, froté, dresů, dětského textiku až po výrobce vodítek a pracovních oděvů. 

Klíčové vlastnosti:

 • Možnost o rozšíření nabídky nových služeb
 • Zvýšení objemu objednávek a nových obchodních příležitostí
 • Programování vzoru probíhá zcela automaticky
 • Odpadá přenos dat, vzor je načten automaticky
 • Odpadá příprava výroby
 • Maximální produktivita
 • Eliminace časových prostojů a chyb operátora
 • a mnohé další ...

PULSE ID využívá API funkce a může být nasazen do libovolného prostředí nebo informačního systému. Produkty jsou rozděleny do několika kategorií, které mohou být integrovány do jednoho systému:

 • Pulse ID API Toolkit - umožňuje vývojářům vytvářet vlastní aplikace
 • Pulse ID Automation - automatizuje výrobu na vyšívacích strojích
 • Pulse ID Networking - slouží pro připojení vyšívacích strojů TAJIMA
 • Pulse ID WEB Services - webové služby

Vyhledávání

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobce vyšívacích strojů. Orientuje se na vyšívací stroje, software, příslušenství a vývoj nových technologií s cílem....

Vyšívací softwérFirma PULSE Microsystems se zabývá vývojem software pro strojové vyšívání a související technologie jako je laser, flitrování, tamburování ...

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je světovým leaderem v oblasti laserových zařízení pro řezání a gravírování textilních materiálů, speciálních mostových laserů...

Nahoru