Menu

 Tajima DG Autograph

hjg

Software pro prodejny  

Autograph je software navržený pro retailové obchody a prodejny s uživatelským rozhraním upraveným pro maximální jednoduchost ovládání. Uživatel software nemusí mít pokročilé znalosti programování vyšívání, ale pomocí jednoduchého průvodce může pracovat s textem, monogramy, šablonami a hotovými vzory. Software je multijazyčný a je dodáván včetně lokalizace do českého jazyka.

Ovládání je navržené jako jednoduchý průvodce, kde uživatel v průběhu jednotlivých kroků nastavuje vzor, text a materiál, na který se bude vyšívat. Během okamžiku je tak připraven vzor, jehož výroba může být okamžitě zahájena na vyšívacím stroji. Stroj je v takovém případě připojen pomocí lokální počítačové sítě. Jako ideální stroj pro tento typ výroby slouží jednohlavové vyšívací stroje TAJIMA (v konfiguraci na požadovaný typ výroby nebo vybavené pneumatickým rámem).

Cílovým uživatelem tohoto produktu jsou především malé obchody, copycentra a prodejny, kde je potřeba během okamžiku vytvořit jednoduchý vzor a kombinovat ho s textem. 

 

Software nabízí více než 255 připravených vyšívacích písem ! V těchto písmech jsou obsaženy i speciálně navržené typy písem určené pro výrobu 3D výšivek nebo písem se saténovými konturami. Software lze nakonfigurovat tak, aby byla zobrazována pouze zvolená písma.

 

 

 

Práce se šablonami zjednodušuje celý proces přípravy vzoru. Uživatel v prvním kroku zvolí šablonu, nastaví velikost a typ písma, velikost a typ motivu a software v reálném čase zobrazí náhled celého vzoru pro výrobu.

 

Vizualizace vzoru na výrobku je také velmi důležitou funkcí. Díky této funkci má uživatel jasnou představu, jak bude vzor vypadat vyšitý na požadovaném materiálu nebo výrobku.

Autograph poskytuje i velmi silné editační nástroje. Uživatel může velmi snadno zarovnávat, transformovat, rotovat atd. vzory i texty. Nastavení je přehledně umístěno na jedné obrazovce.

Nastavení barev pro vyšívání je velmi jednoduché. Software disponuje i velkou nabídkou předdefinovaných barevnic včetně barevnic MARATHON. Přiřazení barev jehlám na vyšívacím stroji je možné provést přímo v programu. Odpadá tak nastavení parametrů na stroji. Software disponuje funkcí automatického přiřazení barvy ve vzoru konkrétní jehle na stroji. Pokud stroj nedisponuje stejným odstínem, vybere podobný odstín.

 

 

Vyhledávání

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobce vyšívacích strojů. Orientuje se na vyšívací stroje, software, příslušenství a vývoj nových technologií s cílem....

Vyšívací softwérFirma PULSE Microsystems se zabývá vývojem software pro strojové vyšívání a související technologie jako je laser, flitrování, tamburování ...

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je světovým leaderem v oblasti laserových zařízení pro řezání a gravírování textilních materiálů, speciálních mostových laserů...

Nahoru